Ochrana Osobních Údajů

Zásady ochrany osobních údajů pro web rezidencekralovicka.cz

 1. Úvod

  Tento dokument obsahuje zásady ochrany osobních údajů, které platí pro webovou stránku https://www.rezidencekralovicka.cz. Tyto zásady stanovují, jak se zpracovávají a uchovávají osobní údaje získané prostřednictvím kontaktních formulářů na webu.

 2. Shromažďování a zpracování osobních údajů

  Osobní údaje jsou shromažďovány prostřednictvím dvou kontaktních formulářů na webu, kde se zadává jméno, příjmení, telefon, e-mail a zpráva. Tyto údaje budou zpracovávány výhradně pro účely odpovězení na požadavky uživatelů a poskytnutí informací o rezidenci o které web je. Tyto údaje budou uchovávány po neomezenou dobu.

 3. Použití třetích stran

  V současné době není v plánu sdílet osobní údaje s žádnými třetími stranami. Plugin použitý pro odesílání kontaktních formulářů na webu je WPForms.

 4. Bezpečnost osobních údajů

  Všechny osobní údaje budou uchovávány na e-mailu, který bude chráněn heslem a přístup k němu bude mít pouze klient. Tyto údaje budou uchovávány v bezpečném prostředí.

 5. Závěrečné ustanovení

  Tyto zásady ochrany osobních údajů platí od data jejich publikace a mohou být změněny bez předchozího upozornění. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zpracování vašich osobních údajů, kontaktujte prosím e-mailem realitního makléře Martina Chalupníčka.

 6. Souhlas se zpracováním osobních údajů

  Souhlasíte s těmito Zásadami ochrany osobních údajů tím, že odešlete své osobní údaje prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu. Tyto Zásady ochrany osobních údajů jsou závazné a budou se vztahovat na všechny osobní údaje, které nám zašlete prostřednictvím kontaktního formuláře.
Přejít nahoru